ASPress - czasopisma pedagogiczne


ARCHIWUM WYDAŃ CYFROWYCH


Zbiór 52 felietonów poświęconych współczesnej Polsce, Polakom, polityce, roli telewizji i mediów we współczesnym świecie, globalizacji i konsekwencji wynikającej z naszego otwarcia na świat.
Wydanie w postaci pliku PDF
Cena 10 zł.
Zamów


Książka o podróżach, poznawaniu, odkrywaniu i podbijaniu świata, o pokonywaniu kolejnych horyzontów ludzkiego rozwoju. Ludzie wędrują od wieków, zawsze chcieli zobaczyć, co jest za kolejną rzeką, górą, morzem, za nowym horyzontem. Ta wędrówka pozwoliła najpierw poznać naszą planetę, a dziś już zaprowadziła człowieka poza granice Układu Słonecznego. Kim są ci, którzy zmieniają historię świata? Dlaczego Krzysztof Kolumb odkrył Amerykę, a Mikołaj Kopernik „poruszył” Ziemię?
Wydanie w postaci pliku PDF.
Cena 10 zł.
Zamów

Wydanie drukowaneHistoria powstania  * Dane techniczne * Słynne rajdy * Rozwiązania konstrukcyjne

Pierwszy pojazd z napędem na obie osie skonstruowano w 1824 r. a więc ponad pól wieku wcześniej od samochódu. Jednak dopiero wojskowi amerykańskiej armii jako pierwsi chcieli mieć pojazd, który pojedzie każdą drogą, pokona głębokie rowy  i wyposażony będzie we wciągarkę, tak by mógł poruszać się w każdym terenie.
Cena 10 zł.
Zamów

Wydania specjalne "Geografii w Szkole"

2011

2010

2009

2008


Zamów


Ebooki 


Więcej

Teraz roczniki i pakiety archiwalne taniej o ponad 80%!!!

Jak co roku, po zakończeniu roku wydawniczego, mamy dla Was ograniczoną liczbę egzemplarzy archiwalnych, które oferujemy po obniżonych cenach. Można jeszcze zamówić roczniki Wiadomości Historycznych i pakiety archiwalne Fizyki w Szkole.

 
ROCZNIKI 2016
Wiadomości Historyczne z WOS - rocznik 2016 - ponad 80 % taniej - 6 wydań kosztuje 30 zł,
 
Pakiety archiwalne

Fizyka w Szkole 
- pakiet archiwalny 2014/2016 - 6 wydań kosztuje - 20 zł,

 
Koszty wysyłki wliczone są w cenę roczników/pakietów.

Wypełniji i wyślij do nas formularz z wybranym rocznikiem, albo rocznikami. Na podany adres mailowy wyślemy Ci fakturę, którą należy opłacić. Następnie wyślemy Ci egzemplarze czasopism.

Zamów ROCZNIK lub PAKIET wypełniając formularz! 

Uwaga! Zamówienia złożone w dniach 24.02-4.03 realizowane będą od 5 marca br. Przepraszamy za utrudnienia.