ASPress - czasopisma pedagogiczne


ARCHIWUM WYDAŃ CYFROWYCH

2011

2010

2009

2008


Cena kompletu wydań 60 zł
Cena jednego wydania 10 zł
Zamów

Język NiemieckiWydania z lat 2009-2016 dostepne są w wersji elektronicznej jako pliki PDF. Są one identyczne z wersjami drukowanymi. Jednakże nie zawierają materiałów, które były na płytach CD/DVD dołączanych do niektórych wydań drukowanych.
W wersji drukowanej dostepne jest tylko jedno wydanie - 3/2016.
Więcej


Zbiór 52 felietonów poświęconych współczesnej Polsce, Polakom, polityce, roli telewizji i mediów we współczesnym świecie, globalizacji i konsekwencji wynikającej z naszego otwarcia na świat.
Wydanie w postaci pliku PDF
Cena 10 zł.
Zamów


Książka o podróżach, poznawaniu, odkrywaniu i podbijaniu świata, o pokonywaniu kolejnych horyzontów ludzkiego rozwoju. Ludzie wędrują od wieków, zawsze chcieli zobaczyć, co jest za kolejną rzeką, górą, morzem, za nowym horyzontem. Ta wędrówka pozwoliła najpierw poznać naszą planetę, a dziś już zaprowadziła człowieka poza granice Układu Słonecznego. Kim są ci, którzy zmieniają historię świata? Dlaczego Krzysztof Kolumb odkrył Amerykę, a Mikołaj Kopernik „poruszył” Ziemię?
Wydanie w postaci pliku PDF.
Cena 10 zł.
Zamów

Wydanie drukowaneHistoria powstania  * Dane techniczne * Słynne rajdy * Rozwiązania konstrukcyjne

Pierwszy pojazd z napędem na obie osie skonstruowano w 1824 r. a więc ponad pól wieku wcześniej od samochódu. Jednak dopiero wojskowi amerykańskiej armii jako pierwsi chcieli mieć pojazd, który pojedzie każdą drogą, pokona głębokie rowy  i wyposażony będzie we wciągarkę, tak by mógł poruszać się w każdym terenie.
Cena 10 zł.
Zamów
Nowość!


Więcej

Prenumerata elektroniczna w postaci plików PDF

Penumerata elektroniczna na 2021 rok. Pliki PDF

Wydania w postaci plików PDF są identyczne, jak wydania w wersji drukowanej. Wysyłamy je na podany adres mailowy pierwszego dnia po zakończeniu druku.
Prenumereata elektroniczna ma 
i tę zaletę, że można ją zamówić w dowolnym momencie, od dowolnego wydania i na dowolny okres. 

Czasopisma w wersji PDF mamy od 2009 roku - wystarczy wysłać maila na adres szewczyk24@gmail.com z zamówieniem konkretnych wydań i z danymi do faktury - imię, nazwisko, adres, ewentualnie NIP. 

Cena jednego wydania wynosi 10 zł.

Harmonogram wydawniczy.
Dwumiesięczniki 6 wydań w ciągu roku (I kw. 2 wydania - koniec stycznia i ko niec marca, II kw. - 1 wydanie - w II połowie maja, III kw. - 1 wydanie - pod koniec sierpnia, IV kw. - 2 wydania - pod koniec października i w połowie grudnia):
 
Chemia w Szkole - wartość rocznej prenumeraty elektronicznej - pliki PDF - 90 zł, półrocznej - 45 zł.
Fizyka w Szkole - wartość rocznej prenumeraty elektronicznej- pliki PDF -  90 zł, półrocznej - 45 zł.
Geografia w Szkole - wartość rocznej prenumeraty elektronicznej - pliki PDF - 90 zł, półrocznej - 45 zł.
Wiadomości Historyczne - wartość rocznej prenumeraty elektronicznej - pliki PDF - 90 zł, półrocznej - 45 zł.
 
Prosimy zamówić eprenumeratę wypełniając i wysyłając poniższy formularz. Na podstawie zamówienia prześlemy Państwu fakturę, a po jej opłaceniu będziemy realizować wysyłki PDF zgodnie z harmonogramem wydawniczym.